Amerika Uzmanı’nın Hikayesi

Amerika vizesinin her türü; başvuranlar için ulaşılması zor, başvuru süreci karmaşık ve içinde mülakatın da bulunduğu bir sınav gibi görünmekte. Her geçen gün daha da zorlaşan Amerika vize süreci, yanlış başvurular ve tecrübesiz ellerde daha da zorlaşmakta. Amerikauzmani.com verdiği hizmetin doğruluğu ve kalitesiyle bu algıyı değiştirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefi gerçekleştirmek için Amerikauzmani.com’u 2017 senesinde kuran Gökçe Taşkıran, TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra, üniversite öğrenimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamış ve sonrasında yine aynı bölümde yüksek lisans derecesini almıştır.

Amerikauzmani.com’u hayata geçirmesine olanak sağlayan tecrübe, takip eden 13 yılını geçirdiği, takım lideri konumuna yükseldiği ve her tür ABD vizesi konusunda geniş bilgi birikimi edindiği ABD Büyükelçiliği Konsolosluk Bölümü olmuştur. Sırasıyla göçmen olmayan vize bölümü, Amerikan vatandaşlığı bölümü ve göçmen vize bölümünde çalışarak dışarıda hiçbir vize şirketinin sahip olamayacağı deneyime sahip olmuştur.

2023 senesinde artan taleplere istinaden ekip büyümüş, üç danışman daha ekibe katılmıştır. Tüm dosyalar Gökçe Hanım’ın takibinden geçerek karara bağlanır ve her bir dosya için ekip olarak ortak toplantılar yapılarak kararlar verilir.

Gerek ABD turist vizesi, gerek göçmenlik (greencard), gerekse vatandaşlık konularında geniş hizmet yelpazesi sunan, tecrübesi ve pratikliği ile işinizi kolaylaştıracak kuruluşumuz Ankara merkezli olup, tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Amerikauzmani.com olarak hedefimiz, doğru, hızlı ve sonuç odaklı bir ABD vize danışmanlık hizmeti sağlamaktır. Gelin Amerika vizeniz için süreci kolaylaştıralım, randevudan son aşamaya kadar danışmanlığınızı yapalım ve size sadece uçağa binip gitmek kalsın.

Amerika yolunda emin ellerde olun…