Handan Ersoy

Danışman

Muhasebe ve İşletme mezunu Handan, 2004’ten beri aktif olarak çeşitli şirketler çalışmış, ekibimizin belkemiği olarak 2023 itibarı ile bize katılmıştır. Gökçe Hanım’la bir ekip olarak çalışan Handan, aradığınızda muhtemelen telefonları ilk açan, ofise girdiğinizde sizi ilk karşılayan ekip arkadaşımız.

Erkut Tamer

Danışman

1971 Ankara doğumlu olan Erkut, lise eğitimini Yükseliş Koleji’nde tamamlamıştır. Devamında Hacettepe Universitesi’nde Mühendislik öğrenimini tamamlayıp 1995’te Florida/ABD’de (FMU) İşletme Master eğitimini tamamlamıştır. 1995 senesinden bu yana aktif olarak yurtdışı ve yurtiçinde özel sektör firmalarında çalışmaktadır. Birçok yerli ve yabancı firmada farklı sektörlerde yönetim tecrübesine sahiptir. Bu tecrübenin ilk 5 senesini ABD’nin Florida ve Georgia eyaletlerinde kazanmıştır. Son 15 senesini Türkiye’deki sektör lideri firmalar ve kurumlarda yönetici olarak tamamlayan Erkut 2023 yılı itibariyle Amerika Uzmanı takımında Danışman olarak göreve başlamıştır.

Ali Çaycızade

Danışman

1982 Ankara doğumlu olan Ali , Ortaokul ve Lise Eğitimini Saint Joseph Fransız Lisesinde almıştır. Koç Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan danışmanımız, Kanada’da Master eğitimini tamamlamış, devamında dört sene boyunca Kanada’da çalışmıştır. Uzun yıllardır uluslararası bir firmada marka yöneticisi olarak danışmanlık yapmakta olup, güncel deneyimlerini bizimle de paylaşmaya karar vermiş ve ekibimize katılmıştır. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.