BİZ KİMİZ

Gökçe Taşkıran
Gökçe Taşkıran
Amerika vizesinin her türü başvuranlar için ulaşılması zor, başvuru süreci karmaşık ve içinde mülakatın da bulunduğu bir sınav gibi görünmekte.  Amerikauzmani.com verdiği hizmetin doğruluğu ve kalitesiyle bu algıyı değiştirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefi gerçekleştirmek için Amerikauzmani.com’u kuran Gökçe Taşkıran, TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra, üniversite öğrenimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamış ve sonrasında yine aynı bölümde yüksek lisans derecesini almıştır. Kendisi evli ve bir çocuk annesidir.

İş hayatına Turkish Daily News gazetesinde muhabir olarak başlayan Taşkıran, sonrasında Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nde Dış İlişkiler dairesinde devam etmiştir. Amerikauzmani.com’u hayata geçirmesine olanak sağlayan asıl tecrübe, takip eden 15 yılını geçirdiği, takım lideri konumuna yükseldiği ve her tür ABD vizesi konusunda geniş bilgi birikimi edindiği ABD Büyükelçiliği Konsolosluk Bölümü olmuştur.

Gökçe Taşkıran aynı zamanda yeminli tercümanlık yetkisine sahip olup, Meridyen Tercüme şirketinin de sahibidir.

Gerek ABD turist vizesi, gerek göçmenlik (greencard), gerekse vatandaşlık konularında geniş hizmet yelpazesi sunan, tecrübesi ve pratikliği ile işinizi kolaylaştıracak kuruluşumuz Ankara merkezli olup, tüm Türkiye’ye ve mevcut ABD Vize kanunları çerçevesinde İran’a da hizmet vermektedir.

Amerikauzmani.com olarak hedefimiz, doğru, hızlı ve sonuç odaklı bir ABD vize danışmanlık hizmeti sağlamaktır. Gelin Amerika vizeniz için süreci kolaylaştıralım, randevudan son aşamaya kadar danışmanlığınızı yapalım ve size sadece uçağa binip gitmek kalsın.

Amerika yolunda emin ellerde olun…

Gökçe Taşkıran
Kurucu